انرژی هسته ای

دانش اگر در ثریا هم باشد، مردانی از سرزمین پارس به آن دست خواهند یافت. حضرت محمد صاین پوستر که با کوشش اسماعیل کوشا و توسط قباد شیوا گرافیست نامی طراحی و اجرا شده است، نماد وحدت ایرانیان است و در آن تصویر شهدای دفاع مقدس، بزرگان دین، علم، هنر، ادبیات، ورزش، سینما و شهدا دیده می شود.
از نکات بارز این اثر علاوه بر طراحی، خصلت بارزی است که برای هر کدام از این بزرگان انتخاب شده است. 7 سال برای اجرای آن وقت صرف شده است. در این پوستر که به تصاویری از امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری مزین شده، تصاویر بزرگان دیگری در عرصه های مختلف دیده می شود، از جمله: شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، شیخ فضل الله نوری، امیرکبیر، دکتر قریب، جلال آل احمد، دکتر شریعتی، غلامرضا تختی، پرویز دهداری، رسول ملاقلی پور، علی حاتمی، فرهاد، شهریار، طاهره صفارزاده و... مجموعاً تصویر و خصلت 124 نفر از بزرگان ایران زمین را در خود جای داده است.
مراسم رونمایی از این پوستر بی بدیل با حضور بخشی از خانواده های این بزرگان، دوشنبه دوم تیرماه ساعت 17:30 در پاتوق نخلستان واقع در خیابان طالقانی خیابان مظفر شمالی سازمان هنری و رسانه ای اوج برگزار شد....


[ چهارشنبه 4 تیر 1393 ] [ 03:54 ب.ظ ] [ شکیبا _ ] نظراتچارلز دانشجوی انگلیسی با طعنه به دوست و همكلاسی ایرانی اش همایون میگه: چرا خانوماتون نمیتونن با مردا دست بدن یا لمسشون كنن؟؟؟ یعنی مردای ایرانی انقدر كارنامه خرابی دارن و خودشونو نمیتونن كنترل كنن؟!!
همایون لبخندی میزنه و میگه: ملكه انگلستان میتونه باهر مردی دست بده؟ و هر مردی میتونه ملكه انگلستان رو لمس كنه؟!
 چارلز با عصبانیت میگه: نه! مگه ملكه فرد عادیه؟!! فقط افراد خاصی میتونن با ایشون دست بدن و در رابطه باشن!!!
 همایون هم بی درنگ میگه: خانوم های ایرانی همشون ملكه هستن...[ چهارشنبه 4 تیر 1393 ] [ 03:45 ب.ظ ] [ شکیبا _ ] نظرات[ چهارشنبه 4 تیر 1393 ] [ 03:43 ب.ظ ] [ شکیبا _ ] نظراتپیامبر اكرم(ص) آنقدر مهربان بودند كه هروقت آیه های عذاب نازل میشد برای گناهكاران امتش گریه میكرد و از خداوند برای آن ها طلب بخشش می نمود و به تعبیر قرآن كریم در هدایت كردن مردم حرص می ورزید.
اما!
اما همین پیامبر مهربان فرمود:
لاینال شفاعتی من اخر الصلوة عن وقتها
كسی كه نماز را از وقتش تاخیر بیندازد به شفاعت من نخواهد رسید
راستی كسانی كه نماز نمی خوانند چگونه اند؟ با این وصف نمی توانند خود را امت پیامبر(ص) بدانند؟[ چهارشنبه 4 تیر 1393 ] [ 03:42 ب.ظ ] [ شکیبا _ ] نظراتیكی از اسرا نمازش كه تمام شد سرباز عراقی صدایش كرد و گفت: شماها از نماز خوندن خسته نمی شوید؟همیشه میبینم چند نفر درحال نماز هستید، حتی شبها و نیمه شبها، شما خواب ندارید؟ آن برادر با آرامش روبه سرباز عراقی كرد و جواب داد: ما به خاطر همین نماز اینجا اسیر شده ایم . نماز همه چیز ماست .نماز نور چشم ماست....


[ چهارشنبه 4 تیر 1393 ] [ 03:06 ب.ظ ] [ شکیبا _ ] نظرات      قالب ساز آنلاین