انرژی هسته ای

دانش اگر در ثریا هم باشد، مردانی از سرزمین پارس به آن دست خواهند یافت. حضرت محمد ص

بسم رب الحسین(علیه السلام)
«و لَقَد كانوا عهَدُوا اللهَ مِن قَبلُ لا یُوَلّونَ الاَدبار»سوره احزاب آیه15


هشتم آذر 1389 روزیست که بار دیگر حقانیت اسلام و انــقلاب اسلامی ایران بر همگان روشن شد. شهادت دکتر مجید شهریاری، دانشمندی که فرمول غنی سازی 20 درصدی اورانیوم را نوشـــت همگان را داغدار کرد.
استکبار مزدور و رژیم جعلی و نحس صهیونیستی که از دستیـــابی ایران به فرمول غنی سازی 20 درصدی شوکه شده بودند درســت چند روز قبل از این اقدام وقیحانه به طور صریح اعلام کردند که راه برخورد با برنامه هسته‌ای ایران باید روشی غیر از روش‌های مرسوم و دیپلماتیک باشد. و با طرح این ادعا که ایران به دنبال گسترش سلاح‌های اتمی است، اعلام کرده بود که ما برای مقابله با برنامه‌ هسته‌ای ایران و ممانعت از گسترش سلاح‌های اتمی ایرانی‌ها به "عملیات‌جاسوسی" نیاز داریم. این شد که در هشتم آذر 1389 دست به این اقدام جنایت کارانه زدند.
اما حذف فیزیکی این دانشمندان ما را وادار به تسلیم و عقب نشینی نخواهدکرد بلکه  ما دانش آموزان ایرانی همچون سدی پولادین ایستاده ایم و اعلام می داریم که ادامه دهنده ی راه شهیدان سنگر دانش، «شهریاری ها، علیمحمدی ها، رضایی نژادها  و احمدی روشن ها» خواهیم بود.
ما دانش آموزان ایرانی میخواهیم به همه‌ى انسانها خدمت كنیم، محبّت كنیم؛ و با همهى ملّتها، روابط دوستانه و محبّتآمیز داشته باشیم؛ ما حتّى با ملّت آمریكا هیچ دشمنى نداریم؛ آنها هم مثل بقیّهى ملّتهایند. ما با دولت آمریکا که دولتِ مستكبر و بدخواه نسبت به ملّت ایران است مخالفیم. نظام اسلامى ایران با ملّتها طرف نیست، با مردم طرف نیست، با انسانها طرف نیست، نظام اسلامى با استكبار طرف است.
ما دانش آموزان ایرانی ضمن حمایت و تشکر از مسئولین خودمان كه در جبهه‌ى دیپلماسى فعّالیّت میكنند اصرار داریم بر اینکه از حقوق هسته ای ملّت ایران هرگز، حتی یك قدم عقب‌نشینى نکنند كه تنها عامل برطرف كردن مزاحمت دشمن عبارت است از اقتدار و ایستادگى ملّت.
سرانجام از آن تقواپیشگان است.
جنبش دانش آموزی بسیج دانش آموزی منطقه6


[ یکشنبه 3 آذر 1392 ] [ 06:47 ب.ظ ] [ شکیبا _ ] نظرات      قالب ساز آنلاین