انرژی هسته ای

دانش اگر در ثریا هم باشد، مردانی از سرزمین پارس به آن دست خواهند یافت. حضرت محمد صاین پوستر که با کوشش اسماعیل کوشا و توسط قباد شیوا گرافیست نامی طراحی و اجرا شده است، نماد وحدت ایرانیان است و در آن تصویر شهدای دفاع مقدس، بزرگان دین، علم، هنر، ادبیات، ورزش، سینما و شهدا دیده می شود.
از نکات بارز این اثر علاوه بر طراحی، خصلت بارزی است که برای هر کدام از این بزرگان انتخاب شده است. 7 سال برای اجرای آن وقت صرف شده است. در این پوستر که به تصاویری از امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری مزین شده، تصاویر بزرگان دیگری در عرصه های مختلف دیده می شود، از جمله: شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، شیخ فضل الله نوری، امیرکبیر، دکتر قریب، جلال آل احمد، دکتر شریعتی، غلامرضا تختی، پرویز دهداری، رسول ملاقلی پور، علی حاتمی، فرهاد، شهریار، طاهره صفارزاده و... مجموعاً تصویر و خصلت 124 نفر از بزرگان ایران زمین را در خود جای داده است.
مراسم رونمایی از این پوستر بی بدیل با حضور بخشی از خانواده های این بزرگان، دوشنبه دوم تیرماه ساعت 17:30 در پاتوق نخلستان واقع در خیابان طالقانی خیابان مظفر شمالی سازمان هنری و رسانه ای اوج برگزار شد....


[ چهارشنبه 4 تیر 1393 ] [ 03:54 ب.ظ ] [ شکیبا _ ] نظرات      قالب ساز آنلاین